Kde jsem: Katalog > Mobilní telefony a kancelář > Faxy >

Canon L140

Canon L140

Cena produktu Canon L140 není známa.

 

Popis produktu Canon L140: Klíčové charakteristiky: • Modem Super G3 33,6 kbps s přenosovou rychlostí až 3 sekundy • Paměť faxu na 340 stran a automatický podavač dokumentů na 30 stran • Laserový tisk rychlostí 14 str./min ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Canon L140 - popis

nahoru

Klíčové charakteristiky: • Modem Super G3 33,6 kbps s přenosovou rychlostí až 3 sekundy • Paměť faxu na 340 stran a automatický podavač dokumentů na 30 stran • Laserový tisk rychlostí 14 str./min • 15 voleb na jeden dotek a 100 kódovaných rychlovoleb • Kopírování rychlostí 12 kopií/min Rychlé faxování Modem Super G3, jakým disponuje model i-SENSYS FAX L-140, uživatelům nabízí rychlé faxování s vysokou přenosovou rychlostí – pouhé 3 sekundy na stránku. Velká paměť na 340 stran zabezpečí příjem všech faxů v případě, kdy stroji dojde papír nebo toner. Navíc s využitím automatického podavače dokumentů na 30 listů lze objemnější dokumenty rychle naskenovat do paměti a následně je z ní odeslat, což uživateli významně šetří čas. Zařízení i-SENSYS FAX L-140 poskytují mnohé funkce, které zvyšují efektivitu práce. Technologie duálního přístupu uživatelům dovoluje ukládat odchozí faxy do paměti za účelem pozdějšího odeslání i v okamžiku, kdy stroj přijímá příchozí faxy. Funkce odloženého odesílání zase společnostem šetří náklady na přenos, neboť umožňuje naplánovat odesílání velkých faxových úloh na dobu mimo špičku. 15 voleb na jeden dotek a 100 kódovaných rychlovoleb poskytují možnost uložit často používaná faxová čísla do paměti a v případě potřeby je ihned vyvolat. Zdokonalené uživatelské rozhraní se vyznačuje dvouřádkovým podsvíceným displeje, s nímž je použití zařízení ještě snadnější. Vysoce kvalitní výstup Díky technologií UHQ (Ultra High Quality), jež umožňuje reprodukovat až 256 odstínů šedé, dokáží model i-SENSYS FAX L-140 s minimální ztrátou detailů faxovat dokumenty obsahující diagramy, fotografie nebo text. Kazeta vše-v-jednom Canon FX-10 poskytuje při svém minimálním nároku na údržbu naprosto konzistentní kvalitu tisku. A protože tato kazeta vše-v-jednom obsahuje všechny komponenty, které vyžadují výměnu, stačí udržovat zásoby jen jednoho spotřebního materiálu. Maximální provozuschopnost zařízení je zaručena.

Výrobce Canon
Typ
Informace o parametru Typ
Laserové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon L140 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mobily nebo Projektory, Diktafony, Kopírky.

Nejlevnější Canon L140 akční ceny - Levné Canon L140

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Canon L140 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Canon L140 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Faxy.